اوسبیلدونگ آلمان

آوسبیلدونگ چیست؟ + لیست رشته های آوسبیلدونگ آلمان و میزان حقوق
0 (0)

بهمن 23, 1400
دانستنی ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دولت ها و کشورهای اروپایی،برای نیروهای انسانی و مهارت آموزی آنان امتیازات و برنامه های آموزشی فوق العاده ای مد نظر دارد.بطوری که این نیروها از اقصی نقاط دنیا می توانند از این طریق اقامت آلمان و یا اقامت اروپا (ویزای شنگن) را دریافت نمایند.مهارت آموزی نیروهای انسانی ممکن است تا چندین سال بطول بی انجامد اما نگران نباشید…!!! شما هنگام سپری کردن کارآموزی در آلمان هم می توانید حقوق و درآمد ثابت داشته باشید…!!!!

یکی از بهترین دوره هایی که کشورهای اروپایی برای نیروهای متخصص کشور آلمان و یا سایر کشورها در نظر گرفته اند،دوره آوسبیلدونگ در آلمان می باشد.در ادامه مطلب به این بحث شیرین می پردازیم.

آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ چیست؟

اوسبیلدونگ در واقع نوعی کارآموزی و یا بطور کلی،مهارت آموزی است.در این دوره ها آموزش هر متقاضی نسبت به مهارت و رشته تخصصی مربوطه به متقاضی صورت می گرد.متقاضیان این دوره پس از گذراندن دوره اوسبیلدونگ،می توانند ویزای کاری آلمان را دریافت نموده و اقامت اروپا را اخذ نمایند.

آوسبیلدونگ دوگانه در آلمان

این دوره،یک دوره فوق العاده حرفه ای بصورت آموزش دو محوری است که به معنای کارآموزی و آموزش می باشد.این دوره با دوره اوسبیلدونگ فرق چندانی ندارد.فقط در کارآموزی دوگانه تمرکز بر روی کارآموزی و کارگاه های عملی می باشد.اما در کارآموزی معمولی در آلمان،این دوره کاملا مدرسه محور بوده و تمرکز بر روی آموزش تئوری بوده و.به همین جهت،اشخاصی که آوسبیلدونگ دوگانه را انتخاب می کنند،فرصت های شغلی طلایی کشور آلمان در انتظار آن هاست…!!!!!

لیست رشته های آوسبیلدونگ آلمان

رشته های فنی و مهندسی بسیار زیادی برای گذراندن این دوره وجود دارند که مهمترین این رشته ها: رشته کامپیوتر و زیر شاخه های آن(آوسبیلدونگ کامپیوتر).برق و زیر شاخه های آن (آوسبیلدونگ برق).رشته پزشکی و زیرشاخه های آن(آوسبیلدونگ پزشکی).رشته معماری(آوسبیلدونگ معماری) و … می باشد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وبسایت آوسبیلدونگ،لیست تمامی رشته های مورد نیاز کشور آلمان را بصورت کامل مشاهده نمایید.جهت رفتن به سایت اوسبیلدونگ اینجا کلیک کنید.

*وبسایت آوسبیلدونگ به زبان آلمانی می باشد.پس از مراجعه به وبسایت،از طریق گوگل ترنسلیت،صفحه را ترجمه نمایید.

میزان دریافتی و حقوق در آوسبیلدونگ چقدر است؟

این سوال یکی از پر تکرارترین سوالات مشتریان رویای زندگی بوده که تاکنون پرسیده اند.میزان دریافتی در کارآموزی آلمان کاملا متفاوت است که بین 500 الی 1200 یورو در ماه خواهد بود.توجه داشته باشید که اگر میزان دریافتی شما بصورت سالانه بالای 8450 یورو باشد،شما موظف به پرداخت مالیات بر درآمد به دولت آلمان خواهید شد.

کارآموزی در آلمان

هزینه پذیرش کاراموزی در آلمان

بهترین و جذاب ترین نکته مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ دقیقا در همین پارت از مطلب است.

هزینه پذیرش آوسبیلدونگ آلمان چقدر است؟جالب ترین نکته در این مطلب این است که هزینه مهاجر برای کاراموزی در آلمان.حدودا بین 500 ال 700 یورو می باشد که توسط شرکت کارفرمایی که با شما قرارداد تنظیم نموده است،پرداخت می شود…!!! یعنی شما هیچ مبلغی مبنی بر پذیرش کاراموزی پرداخت نخواهید کرد.!

اخذ ویزای آلمان از طریق آوسبیلدونگ

در این مقاله،انواع رشته های کارآموزی کشور آلمان ، حقوق دریافتی و هزینه های آن کاملا بررسی شد.شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو تایم مشاوره در رابطه.با اخد ویزای آلمان از طریق آوسبیلدونگ با مجموعه رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت رزرو تورهای آژانس هواپیمایی رویای زندگی نظیر تور بانکوک ، تور مالدیو ، تور استانبول ، تور دبی ، تور گرجستان ،تور ارمنستان و … با ما تماس حاصل نمایید.

شرایط پذیرش آوسبیلدونگ آلمان + سایت اوسبیلدونگ

دقت داشته باشید که شرایط پذیرش آوسبیلدونگ آلمان بدین گونه است.که سن و مدرک تحصیلی جهت اخذ ویزا بسیار حائز اهمیت بوده و تماما چک و استعلام های لازم انجام می شود.

شرایط سنی جهت اخذ ویزای کاری برای دوره های کارآموزی آلمان: 18 الی 25 سال

تاکنون معدل خاصی جهت اعطای ویزای آلمان برای دوره های کارآموزی تعیین نشده است.ولی در نظر داشته باشید که هرچقدر معدل شما پایین تر باشد،شانس شما جهت اخذ ویزای آلمان کمتر و کمتر خواهد شد.

*دقت داشته باشید که تسلط بر زبان آلمانی مهمترین مشخصه.برای اعطای ویزا می باشد که متقاضی باید حداقل مدرک A2 زبان آلمانی را دارا باشد.شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره درمورد مهاجرت از طریق اوسبیلدونگ و یا گرفتن وقت سفارت آلمان، با رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.