اماکن سنگی شهر لندن

اماکن سنگی شهر لندن
0 (0)

خرداد 21, 1397
دانستنی ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

استون هنج (Stonhenge)

یکی از بهترین اماکن سنگی لندن Stonehenge شهر لندن است که یکی از پر بازدیدترین اماکن تاریخی لندن است. این مکان یکی از قدیمی ترین اماکن نوسنگی (وابسته به عصر حجر) است که قدمت این مکان به 4500 سال پیش برمی گردد.

جاذبه ی استون هنج (Stonhenge) یک مکان مذهبی است که در آنجا قبرستانی نیز وجود دارد. حتما در تور انگلیس سری به این مکان بزنید و یا اگر هنوز برای لندن گردی اقدام به اخذ ویزای توریستی انگلستان نکردید می توانید از طریق تماس با آژانس هواپیمایی رویای زندگی نسبت به اخد ویزای انگلستان اقدام نمایید.

 

قلعه سلطنتی وینزور

یکی دیگر از اماکن سنگی لندن قلعه سلطنتی وینزور است که درباره علایق ملکه اطلاعاتی به مردم میدهد. قدمت این قلعه برمیگردد به سال 1070 زمانی که William اولین دژ حکومتی را فتح کرد.

 

قلعه Roman Baths

Bath اولین شهر انگلیس است که توسط Unesco طراحی شده است و این مکان تاریخی به قرن 15 برمیگردد. معماری قلعه Roman Baths معماری گرجستانی است و دارای پل است که ویژگی های این جاذبه ی تاریخی در فیلم Les Miseables نشان داده شده است.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت تورهای توریستی اروپا نظیر تور انگلستان، تور اسپانیا ، تور فرانسه ، تور پرتغال و … با ما تماس حاصل نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
4.8/5 (4 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.