برج لندن

برج لندن
0 (0)

خرداد 13, 1397
دانستنی ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برج لندن یک برج نظامی و برج قلعه ای در لندن است. این قلعه در شمال رودخانه ی Thames لندن است و در مرکز شهر است.

این برج به اسم قلعه سفید لندن هم شناخته می شود. کنار این برج ساختمان هایی ساخته شده است. آرامگاه پادشاه ریچارد در قرن 12 در این قلعه است و پادشاه ادوارد در قرن 13 در این قلعه دفن شده است. این برج نقش برجسته ای در تاریخ انگلستان دارد. این قلعه چندین بار محاصره شده و توسط ارتش این قلعه محافظت شده است. در این قلعه از اسلحه ها و خزانه و گنجینه و جواهرات نگه داری میشود. در قلعه لندن باغ وحش و همینطور بعضی از ادارات عمومی وجود دارند. جواهرات این قلعه از قرن 14 در این قلعه وجود داشته است. تا قبل از قرن 15 این قلعه زندان پرنسس ها بود. تا قبل از خانواده سلطنتی Tudors از این قلعه کمتر برای اقامتگاه سلطنتی استفاده میشد.

 

بخش های کاخ قلعه لندن

در وسط این قلعه کاخ سفید وجود دارد. در این قلعه یک کلیسای سلطنتی وجود دارد. در این قلعه یک قسمتی وجود دارد که ناپلئون در آنجا شکست خورد. یک اداره کل در این قلعه وجود دارد برای فرماندهی این قلعه. در این قلعه یک بیمارستان (کلینیک) وجود دارد. در محوطه این قلعه یک کارگاه وجود دارد برای رسیدگی به کارهای قلعه. بخشی در این قلعه وجود دارد برای اقامت. بخش درونی برای محافظت از قلعه وجود دارد که توسط دژبان هایی اداره می شود. در این قلعه قسمتی به اسم شاه نشین وجود دارد برای دیدن محوطه ی کاخ. در این کاخ قتلگاه وجود داشته است که 22 قتل در این کاخ انجام شده است.

در این قلعه کاخ کوچکی وجود دارد. راهرویی وجود دارد برای دسترسی به بیرون از قلعه. بعد از گرفتن ویزای انگلیس و تور انگلیس و سفر به انگلستان افرادی که میخواهند از این کاخ دیدن کنند باید از باجه ی بلیط فروشی بلیط تهیه کنند و بعد از قسمت خوش آمدگویی وارد قلعه شوند. گیشه ی بلیط فروشی بیرون از محوطه ی کاخ است. در این قلعه ضرابخانه و زندان وجود دارد.

 

کلاغ های سیاه کاخ سفید

در این کاخ کلاغ هایی وجود دارند که از آنها نگه داری می کنند و از آن ها مراقبت می کنند و به آنها غذا می دهند چون مردم کشور انگلیس اعتقاد دارند که این کلاغ ها خوش یمن هستند و این کلاغ ها از محوطه ی کاخ و قلعه دور نمی شوند چون بال های آنها را کمی کوتاه می کنند که مسافت زیادی را پرواز نکنند. این کلاغ ها وقتی احساس خطر می کنند سرباز های قلعه را باخبر میکنند.

 

تاج جواهر ملکه الیزابت

در این کاخ از تاج ملکه الیزابت نگه داری می کنند که دارای جواهرات، مروارید، زمرد و … است. این تاج در قسمت Waterloo Block نگه داری میشود. این بخش در سال 1994 توسط ملکه الیزابت دوم باز شد.

دولت از این تاج از قرن 14 ام محافظت می کنند. در سال 1996 خانه جواهرات ویران شد و این خانه جواهر به برج مارتین انتقال یافت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات از تور اروپا و یا اخذ گلدن ویزا با ما در تماس باشید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
4.7/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.