ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری ، قیمت و شرایط ثبت نام در سال آتی
5 (2)

اردیبهشت 22, 1401
دانستنی ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

ثبت نام لاتاری یکی از دغدغه های اصلی مهاجرین عزیز می باشد.این نوع تایپ ویزایی که به شما عزیزان پس از برنده شدن تعلق میگیرد دارای امکانات بسیار عالی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.


لاتاری چیست؟

برنامه ویزای تنوع نژادی (DV Lottery) در کنگره است و به حداکثر 55000 نفر از کشورهایی که در تاریخ آمریکا.از نظر مهاجرت به ایالات متحده آمریکا کمتر نمایندگی دارند، اجازه می دهد هر ساله مجاز به دریافت ویزای مهاجرت باشند که به عنوان گرین کارت نیز شناخته می شود.

به همین دلیل، ایالات متحده آمریکا از سال 1994 هر سال 55000 به اصطلاح گرین کارت در قرعه کشی DV به طور تصادفی توزیع می کند. می‌توانید به صورت رایگان در www.state.gov در قرعه‌کشی ویزای تنوع نژادی ایالات متحده وارد شوید یا در صورت نیاز به کمک در روند درخواست، از خدمات استفاده کنید. dvlottery توسط The American Dream – US GreenCard Service GmbH، یک مشاور مهاجرتی دارای مجوز دولتی، پشتیبانی می‌شود.این شرکت به دولت ایالات متحده یا هیچ سازمان دولتی وابسته نمی باشد.


آیا من واجد شرایط قرعه کشی DV 2024 هستم؟

تقریباً همه می توانند برای قرعه کشی ویزای تنوع درخواست دهند…! تنها دو شرط برای واجد شرایط بودن برای گرین کارت ایالات متحده وجود دارد:

  1. کشور محل تولد مطابق با نقشه های سیاسی فعلی جهان
  2. تحصیلات و/یا تجربیات کاری

با مشاوران رویای زندگی جهت ثبت نام لاتاری تماس بگیرید تا فقط با چند کلیک دریابید که آیا واجد شرایط قرعه کشی DV program هستید یا خیر!


چگونه می توانم برای قرعه کشی لاتاری DV اقدام کنم؟

در وحله اول باید از زمان ثبت نام لاتاری مطلع شوید.شرکت در قرعه کشی سالانه DV اساساً رایگان است و همه افراد واجد شرایط می توانند در وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده برای آن ثبت نام کنند. با این حال، چیزی که بسیاری از افراد نمی دانند این است: در هر قرعه کشی تا 40٪ از همه شرکت کنندگان به دلیل اشتباهات رسمی یا ضرب الاجل در درخواست خود رد صلاحیت می شوند…! پذیرش یا رد درخواست ها برای قرعه کشی ویزای تنوع یک فرآیند الکترونیکی است، اما شرکت کنندگان در مورد نتیجه آن مطلع نمی شوند. اینکه آیا درخواست به لاتاری ختم می شود یا خیر، اطلاع رسانی نخواهد شد.

با این حال، آژانس هواپیمایی رویای زندگی شرکت شما را در قرعه کشی رسمی DV تضمین می کند! هر درخواست به طور.جداگانه توسط مشاوران مهاجرت تایید شده توسط ایالت بررسی می شود و در فرم و زمان مناسب به مقامات ایالات متحده ارائه می شود. تیم ما با دانش تخصصی خود در حال حاضر بیش از 19000 برنده گرین کارت را در راه آمریکا و سال هاست همراهی کرده است!

شما عزیزان می توانید جهت ثبت نام رایگان لاتاری توسط خودتان،با درنظر گرفتن زمان ثبت نام قرعه کشی.به وبسایت مربوطه مراجعه کرده و پروسه ثبت نام را شروع نمایید.اما اگر برای ثبت نام اطلاعات کافی ندارید.این روند ثبت نام را به کادر مجرب رویای زندگی بسپارید.


 

گرین کارت آمریکا،رویای هر مهاجر…!!!!! | کارت اقامت دائم آمریکا

هر سال، قرعه کشی لاتاری به 55000 نفر در سراسر جهان اجازه می دهد تا به طور دائم در ایالات متحده زندگی و کار کنند. با توجه به ماهیت قرعه کشی، افراد از همه کشورهای واجد شرایط شانس بسیار خوبی برای دریافت گرین کارت دارند.مشروط بر اینکه کل فرآیند درخواست را بدون خطا مدیریت کنند. “کارت اقامت دائم آمریکا“، همانطور که گرین کارت نیز نامیده می شود.تقریباً تمام حقوقی را که یک شهروند آمریکایی دارد به برنده خوش شانس اعطا می کند.


تاریخچه قرعه کشی برای گرین کارت آمریکا

ویزای مهاجرتی معروف برای اولین بار در دهه 1940 به عنوان “کارت رسید ثبت نام بیگانگان” معرفی شد. اولین شناسه به اندازه کارت اعتباری دارای نوشته سبز و یک عکس سبز رنگ بود. بنابراین، عبارت “گرین کارت” ابداع شد و به سرعت رایج شد. این در حالی است که گرین کارت چندین بار تغییر رنگ داده است. برای مدتی، حتی صورتی بود، از سال 1999 دوباره سایه سبز روشن استفاده می شود. بیش از 10 میلیون خارجی در حال حاضر با گرین کارت در ایالات متحده زندگی می کنند. از سال 1994 برنامه DV قبلاً سه بار در فوریه، یک بار در نوامبر و چندین بار در اکتبر اجرا شده است. مؤسسه ریسپانسیبل در سال 2000 تغییر کرد و مرکز ملی ویزای سابق در پورتسموث باید پردازش را به مرکز کنسولی کنتاکی واگذار می کرد.که از آن زمان مسئولیت دریافت و ارزیابی درخواست ها را بر عهده داشت.

در سال اول، هنوز امکان وارد کردن چندین درخواست برای هر نفر در قرعه کشی DV وجود داشت. این منجر به این شد که چند نفر صدها بار درخواست دهند و در نتیجه به احتمال زیاد گرین کارت دریافت کنند. این تأثیرات یک مؤسسه کاملاً پربار و بی عدالتی در توزیع بود، زیرا افراد بهتر می توانستند درخواست های بیشتری را ثبت کنند. از آن زمان به بعد، هر فرد تنها حق ارسال یک درخواست در سال را دارد و باید به فورتونا اعتماد کند. ویزای تنوع (DV) یا برنامه قرعه کشی DV بر اساس §201 تا 204 قانون مهاجرت و ملیت 1990 است. خدمات مهاجرت و تابعیت (INS) کشورهای واجد شرایط و قوانین درخواست را بر اساس محاسبات تعیین شده در قانون تعیین می کند. این قوانین می تواند سال به سال تغییر کند.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از زمان ثبت نام لاتاری و یا ثبت نام دی وی لاتاری توسط رویای زندگی با ما در تماس باشید.

اخذ گرین کارت آمریکا با رویای زندگی

بهترین راه برای اخذ اقامت دائم آمریکا ( اخذ گرین کارت آمریکا ) دقیقا همین لاتاری می باشد.شما می توانید پروسه ثبت نام لاتاری را به مشاوران با تجربه رویای زندگی بسپارید.این مجموعه با ثبت نام شما در زمان مربوطه با ضریب اشتباهات کاملا صفر.شانس برنده شدن شما را تا 10 برابر افزایش می دهند…!!!!

دقت داشته باشید که این مجموعه پس از برنده شدن شما،تا دریافت گرین کارت و راهیابی شما به خاک ایالات متحده همراه شما خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.