مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال + نقشه پرتغال
0 (0)

اردیبهشت 24, 1401
دانستنی ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مهاجرت به پرتغال،یکی از آسان ترین روش های ممکن برای راه یافتن به کشورهای حوزه شینگن اروپا می باشد.شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

 

پرتغال

 

 

پرتغال یک کشور اروپایی است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. جمعیت پرتغال بیش از 10 میلیون نفر تخمین زده می شود و طبق آمار، مذهب اصلی پرتغال کاتولیک رومی است. زبان رسمی پرتغالی است. سرانه تولید ناخالص داخلی اسمی پرتغال در حدود 23385 دلار برآورد شده است. واحد پول رسمی یورو (یورو) است. پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( حوزه شنگن  ) و یکی از کشورهای عضو اصلی منطقه یورو بود.

اتباع غیر اتحادیه اروپا و EFTA که برای بیش از 3 ماه به پرتغال مهاجرت می کنند، به ویزای اقامت طولانی مدت پرتغال نیاز دارند تا فرصتی برای درخواست مجوز اقامت پرتغال داشته باشند. سیاست مهاجرتی در پرتغال شامل یک توافقنامه بین المللی با کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند ایالات متحده، کانادا، استرالیا و غیره است که به اتباع آن کشورها اجازه می دهد در یک دوره شش ماهه به مدت 90 روز وارد پرتغال شده و در آن اقامت داشته باشند


در اینجا بخوانید: اخذ گلدن ویزای پرتغال

ارائه سرویس مهاجرتی به کشور پرتغال

درخواست اقامت دائم پرتغال باید به سرویس مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) که یک سرویس امنیتی در وزارت امور داخلی است، ارائه شود. (MAI) که مسئولیت انجام بازرسی در مرزها، جلوگیری از جرایم سازمان یافته شامل مهاجرت غیرقانونی و کمک به تهیه اسناد خارجی را بر عهده دارد.مهاجرت به پرتغال می تواند بهترین تجربه مهاجرتی شما باشد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

اجازه اقامت در پرتغال به طرق مختلف امکان پذیر است. یکی از گزینه های اخذ مجوز اقامت، سرمایه گذاری در پرتغال و اخذ اقامت اتحادیه اروپا است. گزینه دیگر برای دریافت مجوز اقامت موقت در پرتغال، یافتن شغل در این قلمرو یا گرفتن پذیرش در دانشگاه های پرتغال است. برای یافتن راه حل مناسب، باید با متخصصانی تماس بگیرید که می توانند در مورد راه صحیح رسیدن به پرتغال فکر کنند.


Community Verified iconمهاجرت قانونی به پرتغال

برای اینکه مهاجرت به پرتغال از نظر قانونی صحیح باشد، مهاجران باید از الزامات ارائه شده توسط سرویس مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) پیروی کنند. بسته به هدف شما از سفر به این کشور، چندین احتمال وجود دارد. شهروندان کشورهای شنگن می توانند بدون گذرنامه به یک کشور و کشور دیگر سفر کنند. آنها برای ورود به پرتغال فقط به مدرک شناسایی نیاز دارند. اگر اجازه اقامت از طریق گزینه های ذکر شده در بالا به دست آید، سفر به هر کشور شینگن بدون ویزای اضافی امکان پذیر است. برای مهاجرت به اروپا و اقامت طولانی مدت در پرتغال نیاز به اخذ مجوز اقامت است که می توان از طریق کاریابی در پرتغال، ساخت شرکت، شروع تحصیل یا سرمایه گذاری، مجوز اقامت دریافت کرد.


 
Community Verified icon
 
 

در اینجا بخوانید: اخذ انواع ویزای پرتغال

قوانین مهاجرت به کشور پرتغال آسان تر شد…!

قوانین اصلی مهاجرت برای مهاجران از کشورهای غیر اتحادیه اروپا در جمهوری پرتغال، قانون ملیت پرتغالی است که دسترسی به شهروندی پرتغالی را که از طریق والدین پرتغالی دریافت می شود، اخذ تابعیت در پرتغال یا ازدواج با شهروند پرتغالی را تنظیم می کند. امروزه قوانین ملیت پرتغال از سال 1981 تغییر کرده است: تغییری در سال های 1975 و 1981 رخ داد که منجر به دشوار شدن دسترسی به تابعیت برای مهاجران نسل اول و فرزندان و نوه های آنها شد. در زمان اخیر، پرتغال برنامه ویزای طلایی را ایجاد کرد که راهی را برای ساکنان غیر اتحادیه اروپا برای دریافت مجوز اقامت فراهم می کند.در نظر داشته باشید که مهاجرت به پرتغال دارای پستی و بلندی بسیاری است.در شروع انجام این کار نیاز به یک وکیل مهاجرتی مورد اطمینان دارید.شما عزیزان می تواانید در انجام امور مهاجرتی خود با رویای زندگی در ارتباط باشید.


اجازه اقامت در پرتغال

اتحادیه اروپا و EFTA و همچنین ساکنان غیر اتحادیه اروپا می توانند پس از پنج سال برای اقامت دائم پرتغال درخواست دهند. درخواست اقامت دائم پرتغال باید به اداره مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) ارائه شود. خارجی ها می توانند پس از شش سال اقامت در این کشور برای شهروندی پرتغال اقدام کنند، بنابراین شانس زیادی برای زندگی در پرتغال و اخذ شهروندی پرتغال و اجازه اقامت وجود دارد. در حال حاضر، برنامه ویزای سرمایه گذار طلایی پرتغال، اخذ مجوز اقامت را بر اساس یکی از دلایل زیر ارائه می دهد:

1: راه حل سرمایه گذاری املاک:

متقاضیان ممکن است ملکی به ارزش 500000 یورو یا بیشتر بدست آورند، یا متقاضیان می توانند ملکی به ارزش 350 000 یورو یا بیشتر برای املاک با قدمت بیش از 30 سال یا واقع در مناطق بازسازی شهری که برای نوسازی تعیین شده است، خریداری کنند، یا در صورت خرید در منطقه کم تراکم جمعیت (400 000 یورو یا 280 000 یورو) خرید ملک متناسب با هر یک از الزامات فوق با 20٪ کاهش در حداقل میزان سرمایه گذاری.

2:راه حل سرمایه گذاری:

متقاضیان می توانند حداقل 350 000 یورو در فعالیت های تحقیقاتی سرمایه گذاری کنند. متقاضیان می توانند حداقل 250000 یورو در هنر یا در بازسازی یا نوسازی پروژه های میراث ملی سرمایه گذاری کنند. متقاضیان می توانند حداقل 500 000 یورو برای سهام در صندوق های سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه گذاری کنند.

در اینجا بخوانید: ویزای دورکاری پرتغال

خرید تور استانبول لحظه آخری و چارتری با بهترین قیمت
5 (1)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

اخذ ویزای شینگن با رویای زندگی پارسیان پرواز
5 (1)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

ارزانترین قیمت تور مالدیو با رویای زندگی | سفر به زیبایی های شرق آسیا
5 (1)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

ویزای تمکن مالی پرتغال ، بهترین راه مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت شنگن
5 (1)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

ویزای EB5 آمریکا در رویای زندگی | مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری💳
0 (0)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

ویزای دیجیتال نومد با رویای زندگی | 12 کشوری که ویزای دیجیتال نومد صادر می کنند
0 (0)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.