ویزای هنرمندان اتریش،یکی از بهترین راه های ورود به اروپا برای هنرمندان می باشد.هنر در تماس های بین المللی، مبادلات فرامرزی و برخوردهای فرهنگی رشد می کند. و حتی با وجود اینکه وسایل ارتباطی کارآمدی در دنیای امروز وجود دارد، هنوز اغلب لازم است هنرمندان شخصاً از مکانی به مکان دیگر مهاجرت نمایند تا بیشتر حمایت و دیده شوند.اگر جزو هنرمندانی هستید که نیاز به حمایت و دیده شدن استعداد های ذاتی خود دارید،با رویای زندگی ارتباط باشید.


 

چه نوع ویزایی برای هنرمندان وجود دارد؟

ویزای C اتریش: ویزای مسافرتی اتریش:

ویزای مسافرتی اتریش یک ویزای کلاسیک شینگن است که هم برای سفرهای توریستی و هم برای سفرهای کاری صادر می شود. همچنین برای کار کوتاه مدت (با اضافه کردن “EMPLOYMENT”) صادر می شود. این نوع ویزا به دارنده اجازه می دهد تا وارد قلمرو کشورهای شنگن شده و در آن ها اقامت کند. لطفاً به خاطر داشته باشید که ویزای C برای حداکثر مدت اقامت 90 روز در 180 روز اعطا می شود.
هنگام محاسبه مدت اقامت، روز ورود به قلمرو یک کشور اولین روز و روز خروج از آن کشور آخرین روز اقامت در نظر گرفته می شود.

ویزای D اتریش: ویزای طولانی مدت اتریش

برخلاف ویزای کلاسیک شینگن، ویزای (ملی) D که توسط نمایندگی اتریش صادر می شود، به دارندگان این نوع ویزا اجازه می دهد که تا 6 ماه در اتریش بمانند. ویزای D اتریش صادر شده توسط اتریش یا هر کشور دیگر شنگن به دارنده این اجازه را می دهد که بر اساس این ویزا و یک سند مسافرتی معتبر، بدون اینکه قصد مشارکت داشته باشند، آزادانه در قلمرو کشورهای دیگر شینگن تا 90 روز در مدت 180 روز حرکت کنند. فرد دارنده این نوع ویزا می تواند در فعالیت های سودمند شرکت کند، مشروط بر اینکه شرایط عمومی برای ورود رعایت شده باشد و فرد در لیست ملی هشدارهای کشور عضو مورد نظر نباشد.

استخدام با ویزای اتریش (تا 6 ماه)

بسته به مدت اقامت در نظر گرفته شده، برای کار کوتاه مدت در قلمرو فدرال اتریش، ویزای D (ویزای اقامت طولانی مدت) یا ویزای شینگن دسته C (برای کار کوتاه مدت) با اضافه کردن “EMPLOYMENT” مورد نیاز است. به مفاد قانون پلیس خارجیان (Fremdenpolizeigesetz، FPG). این قانون (ویزای اجباری) عموماً برای اتباع کشورهای ثالثی که مجاز به ورود بدون ویزا برای مقاصد دیگر (مانند سفر توریستی) هستند نیز اعمال می شود. متقاضیان ویزای C یا D برای کار کوتاه مدت باید شخصاً خود را به نمایندگی ذی صلاح اتریش معرفی کرده و بسته به نوع شغل مورد نظر و پس از مشورت با نمایندگی، مدارک مورد نیاز را ارائه دهند. این روش برای اولین بار امکان پذیر نیست، یکپارچگی و قابلیت اطمینان متقاضی ابتدا باید ارزیابی شود و سپس به طور منظم بررسی شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از ویزای هنرمندان اتریش با رویای زندگی در ارتباط باشید.


 

بخاطر داشته باشید که مشاوران مجرب رویای زندگی بصورت تخصصی برای کشور پرتغال،ترکیه،یونان،ایتالیا،دومینیکا،سنت لوسیا،سنت لوییس و اتریش مشاوره می دهند.این مجموعه تا اطلاع ثانوی بصورت رایگان مشاوره مهاجرتی در کرج انجام می دهد.جهت دریافت مشاوره رایگان مهاجرتی، با موسسه مهاجرتی در کرج رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

ویزای خوداشتغالی اتریش

گواهی فعالیت هنری (گواهی های آموزشی، استخدام های قبلی و غیره) باید هنگام ثبت درخواست در نمایندگی صلاحیت دار اتریش ارائه شود. هم هنرمندان مجری و هم هنرمندان خلاق می توانند برای ویزا درخواست دهند، اما فعالیت هنری باید غالب باشد. مدرکی دال بر وجود امکانات معیشتی کافی باید در قالب قراردادهای نامزدی با تئاترها، سالن‌های کنسرت و غیره ارائه شود. قرارداد با گالری ها بسته به مدت فعالیت مورد نظر، باید برای ویزای C Employment یا ویزای D Employment درخواست شود.


ویزای کار اتریش | استخدام در اتریش

هنرمندانی که تحت شمول قانون استخدام اتباع خارجی قرار می‌گیرند معمولاً برای شروع به کار نیاز به مجوز اشتغال دارند. بسته به مدت فعالیت مورد نظر، باید برای ویزای C Employment یا ویزای D Employment درخواست بدهند.


استثناهایی که برای هنرمندان خاص در نظر گرفته شده

با توجه به بخش بند 3 قانون به کارگیری اتباع خارجی، اتباع خارجی که مجری کنسرت یا صحنه، هنرمندان آکروباتیک، هنرمندان سینما، رادیو و تلویزیون و یا نوازندگان هستند ممکن است یک روز یا (حداکثر) 4 هفته بدون مجوز استخدام مشغول به کار شوند. در چارچوب یک تولید یک برنامه هنری مثل یک کنسرت، یک رویداد، یک اجرا، یک تولید فیلم در حال انجام، پخش زنده رادیویی یا تلویزیونی. با این حال، سازمان‌دهنده و/یا تولیدکننده باید در روز شروع چنین فعالیتی را به سرویس اشتغال عمومی محلی (PES) اطلاع دهد. در چنین حالتی، اتباع خارجی که نیاز به ویزا اتریش دارند، به ویزای C نیاز خواهند داشت. افرادی که عموماً معاف از ویزا هستند می‌توانند بدون ویزا وارد شوند.


کلیات ویزای هنرمندی اتریش:

برای دریافت اقامت هنرمندی، شخص باید علاوه بر اثبات هنر خود بتواند در مدت حضور در کشور اتریش از طریق هنر خود کسب درآمد کند و مشکل معیشتی نداشته باشد. در این پلن ارائه تمکن مالی به مقداری که دولت اتریش اعلام می کند بسیار مهم است. در صورتی که شخص هنرمند در کشور خویش گالری یا هر نوع قرارداد دیگری در زمینه هنرش داشته باشد می تواند به او برای دریافت این ویزا کمک کند.
ویزای هنرمندی در اصل یک نوع ویزای خوداشتغالی است که شخص باید در طول زمانی که به او داده می شود بتواند به دولت با مدارک درآمدزایی هنرش را اثبات کند.


ویزای اتریش با رویای زندگی

مجموعه رویای زندگی در نظر دارد تا به هنرمندانی که قصد مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای اروپایی.اتریش،را دارند،کمک نماید.شما هنرمندان گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره مهاجرت به اتریش با ویزای هنرمندان اتریش.با رویای زندگی تماس حاصل نمایید.