ویزای طلایی سنت لوئیس در رویای زندگی

گلدن ویزای سنت لوئیس یکی دیگر از راحت ترین و بی دردسر ترین ویزای کشورهای حوزه دریای کارائیب است.بسیار از متقاضیانی که بدنبال تجارت و شغل ایده عال می گردند،این کشور یکی از مقاصد خوب شما عزیزان می باشد.توجه داشته باشید که قبل از نهایی شدن مهاجرت خود حتما درباره این کشور تحقیقات لازم را انجام دهید.

گلدن ویزای سنت لوئیس

دریافت ویزای سنت لوسیا شاید در گفتار مراحل ساده ای داشته باشد اما پروسه دریافت هر ویزایی پیچیدگی های خاص خودش را دارا  می باشد.شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد اقامت سنت لوسیا . تحصیل در سنت لوسیا ، کار در سنت لوسیا و یا دریافت مشاوره درباره گلدن ویزای سنت لوئیس . با مشاوران مجرب رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

ویزای سنت لوسیا

قبل از صحبت درمورد ویزای سنت لوسیا ، به امنیت در این کشور می پردازیم.این کشور از لحاظ امنیت شهروندان شرایط متوسطی دارد.مواردی چون بیرون ماندن تا دیر وقت و پیاده روی شب در کنار سواحل خلوت می تواند برای شهروندان دردسر ساز باشد.جرم و جنایم همیشه در شهرهای پر جمعیت این کشور اتفاق می افتد که مسئله غیر معمولی نیست.!!!

این کشور نسبتا برای توریست ها امن می باشد اما این مورد را فراموش نکنید که در اقدامات خود حتما احتیاط نمایید.برای سنجش امنیت این کشور می توانید ویزای توریستی سنت لوسیا  ( ویزای توریستی سنت لوئیس )را دریافت نموده .و آزمون خطاها را با ویزای توریستی انجام دهید.


راه های اخذ گلدن ویزای سنت لوسیا

شما از روش های مختلفی می توانید برای دریافت این ویزا اقدام نمایید:

  1. کمک به صندوق اقتصادی ملی سنت لوئیس ( NEF )
  2. خرید ملک به ارزش حداقل 300/000 هزار دلار
  3. سرمایه گذاری در شرکت های تایید شده سنت لوسیا به مبلغ 3/5 میلیون دلار
  4. ثبت شرکت دریایی

شما با دریافت ویزای طلایی سنت لوسیا اجازه کار و تحصیل را دارا می باشید.

اخذ پاسپورت سنت لوسیا پس از دریافت گلدن ویزای سنت لوئیس

شما عزیزان می توانید جهت اخذ پاسپورت سنت لوسیا پس از دریافت گلدن ویزای سنت لوئیس با رویای زندگی تماس حاصل نمایید.

آیا می توان اقامت دائم سنت لوسیا را پس از چند سال گرفت؟ بله.شما پس از 5 الی 7 سال (اپر هیچ سابقه کیفری نداشته باشید) می توانید اقامت دائم سن لوئیس را دریافت نمایید

آیا پس اخذ این ویزا،اجازه کار و تحصیل داریم؟ بله

آیا می توانیم پاسپورت سنت لوسیا را دریافت نماییم؟بله.مشاوران مجموعه رویای زندگی اینجا در کنار شما هستند که صفر تا صد مراحل دریافت گلدن ویزای سنت لوئیس را برای شما به ارمغان بیاورند.