کار در کانادا و پیش نیازهای اولیه کوتاه اما مهم، برای موفقیت در کانادا
0 (0)

اسفند 13, 1397
دانستنی ها, ویزا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقدمه

چه برنامه تحصیل دارید چه مستقیم بازار کار باید قبل از هر اقدامی برای ویزای کانادا از قبل خودتون کلی تحقیق داشته باشید و اولین چیزی که باید بهش بپردازید زبان و تقویت اونه.

ویزای کاری یا ویزای تحصیلی این کشور بدون مدرک زبان

در ترند جستجوی گوگل به دفعات به عبارت ویزای کاری یا ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان” برخورد کردم، و همونطور که گفتم اولین و مهمترین چیزی که باید بهش بپردازید و تقویت کنید زبان و تقویت اونه، پس اگر موفقیت هدفتونه به دنبال راه فرار نباشید و هرچه زودتر سرگرم تقویت زبان بشید.

توجه داشته باشید که اگر کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کردید،باید به شما بگویم که بهترین جا برای دریافت اقامت و یا اخذ ویزای تحصیلی را انتخاب کردید.این کشور بالاترین میزان دستمزد را در سطح جهانی دارا بوده و دانشگاه های این کشور از رنکینگ جهانی بسیار بالایی برخوردار می باشند.

تحصیلات و تجربه

خیلی وقتها مدرک ایران و سابقه بیمه ایران تو کانادا خیلی ارزش نداره حتی شما که داری میترکونی چون در کانادا تحصیلات و تجربه شغلی کانادایی براشون خیلی مهم است. برای همین پیدا کردن اولین شغل کانادایی خیلی مهمه.

برای پیدا کردن اولین شغل در کشور کانادا چیکار کنیم؟

از قبل دنبال یه مدرک مکمل باشید مثلا اگه لیسانس یا فوق لیسانس دارید از ایران حتما دوره های کالج در کانادا رو نگاه کنید چون شما رو با رشته های مهم و بازار کارش آشنا می کنه. هیچوقت روی برنامه اولیه خودتون پافشاری نکنید اگه میبینید جواب نمیده از تغییر رشته و تخصص نترسید.

هیچ شغلی تو این کشور عیب نیست

در آمریکای شمالی تغییر شغل یا تخصص حدود 5 تا 7 بار اتفاق میافته ولی با برنامه وارد کانادا شده و هر طور شده از همون اول یه کاری رو شروع کنید و نگران وجهه اجتماعی کار نباشید و بدونید هیچ شغلی تو کانادا عیب نیست و کمکتون میکنه سریعتر با فرهنگ و آداب و رسوم کانادا آشنا بشید و رشد کنید.

ویزای working کانادا

شما نیز می توانید جهت مهاجرت کاری به کانادا و یا دریافت مشاوره در جهت اخذ ویزای کاری کانادا با آژانس هواپیمایی رویای زندگی تماس حاصل نمایید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
5/5 (9 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.